LV
 
Iepatikušās preces
Mani auto
0
Pirkumu grozs 0.00
 
PREČU KATALOGS

  Par mums

  SIA Autofavorīts / efavorits.lv

     SIA Autofavorīts - Latvijā reģistrēta sabiedrība, kas nodarbojas ar automobīļu rezerves daļu, piederumu, riepu, eļļu un smērvielu mazum un vairumtirdzniecību. Kompānija ir 100 % vietējā kapitāla uzņēmums, kas Latvijā jau darbojas kopš 1994. gada. Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Autofavorīts dibināta 1994. gada 18. oktobrī. Reģistrācijas numurs 40003222622. Uzņēmuma juridiskā adrese: Rīga, Valgales iela 2a. 

  Klientu ērtībai SIA Autofavorīts servisa centri un veikali ir izveidoti vairākās Latvijas pilsētās:

  • Rīgā, Valgales ielā 2a;
  • Rīgā, G.Astras ielā 8a;
  • Rīgā, Graudu ielā 68;
  • Daugavpilī, Kārklu ielā 2a;
  • Talsos, Miera ielā 39;
  • Ventspilī, Zvaigžņu ielā 13.

  Uzņēmuma galvenie darbības veidi ir jaunu auto tirdzniecība, auto rezerves daļu tirdzniecība un auto servisa pakalpojumu sniegšana. Uzņēmuma klāstā ir pieejamas auto rezerves daļas no populārākajiem un uzticamākajiem pasaules zīmoliem.

  Misija

  SIA Autofavorīts misija ir – piedāvāt pakalpojumus automašīnu īpašniekiem, nevis automašīnām. Veikt ieguldījumus apkalpošanas standartu un tirdzniecības tīkla attīstībā visā Latvijā, lai piedāvātu visplašāko un pieejamāko pakalpojumu un preču klāstu auto nozarē. Piedāvāt profesionālu apkalpošanu un radīt klientam vēlmi šo produktu vai pakalpojumu iegādāties arī turpmāk.

  Vīzija

  SIA Autofavorīts vīzija ir stabils, konkurētspējīgs, inteliģents, klientu un darbinieku cienīts uzņēmums ar augstu darba kultūru un teicamu reputāciju. Uzņēmuma devīze ir – Profesionāli partneri!

  Mērķis

  SIA Autofavorīts mērķis ir kļūt par pieprasītāko tirdzniecības un apkalpošanas uzņēmumu savā darbības jomā.

  Kļūt par paraugu pārējiem šīs tirgus jomas dalībniekiem.